Poradní karty Star Wars

img_0529

Dva roky svého života jsem věnovala vytváření poradenských karet Star Wars. Jsou strukturovány podle karet tarotových – tvoří je 22 karet životní cesty Anakina Skywalkera (Velká Arkána) a 56 karet jednotlivých dílčích příběhů, které ho na jeho cestě potkají (Malá Arkána).

img_0532Můžete se jich zeptat na jakoukoli otázku a ony odpovědí.  Nemusíte mít žádnou znalost tarotu, dokonce ani postav a situací z Hvězdných válek. Karty jsou opatřeny nejen výkladem významu té které karty, ale i podrobným popisem dané postimg_0531avy či situace pro rychlou orientaci čtenáře.

Celé dílo jsem v roce 2011 poslala George Lucas company, jen aby se mi posléze vrátilo  neotevřené jako „nevyžádaná pošta“ (unsolicited mail). Správně jsem měla vyplnit nějaký formulář o tom díle a ten přiložit. Než jsem se vzpamatovala z odmítnutí, George Lucas prodal svou společnost Disney company. A ta už nepřijímá poštu ani s formuláři.

Knihu jsem napsala anglicky, neboť jsem doufala, že se uplatní na celosvětovém trhu. Teď jsem však připravená ji přeložit do češtiny, jakmile bych vymyslela, jak získat práva jinak…

img_0534