Projekt

Tento blog je součástí mého velkého projektu, který jsem si sama pro sebe pojmenovala Mustang Unlimited. O tom, jak dostal své jméno, se dočtete zde. Ráda bych představila, co všechno je jeho součástí:

projekt-paprsky

Propagace českých autorů je jedním z mých velkých cílů. Česko má skvělé spisovatele, o nichž mnoho lidí neví, protože česká nakladatelství nemají prostředky na jejich propagaci, a reklamy na zahraniční literaturu je nemilosrdně válcují. Tento blog by chtěl přilákat pozornost k českým knihám, poskytnout jim více místa na slunci a přitáhnout k nim větší zájem čtenářů (a v ideálním případě i sponzorů). Budu zde zveřejňovat recenze na české knížky a přinášet rozhovory s českými autory.

Poradna / posuzování rukopisů. Začali jste psát či se k tomu chystáte, a máte nějakou konkrétní otázku ke svému příběhu? Potřebujete poradit s rozvinutím zápletky, se jmény postav, s názvem knížky atd.? Ptejte se, ráda vám odpovím! Případně začínáte psát či jste už kus napsali (nebo i dopsali), ale nejste si jistí, zda je váš příběh dostatečně chytlavý či dobře psaný? Chcete-li, zašlete mi 10 stránek na ukázku na adresu veronikamat@centrum.cz a já vám povím svůj názor!

Průvodce pro psaní po kavárnách – Připravuji kapesního průvodce v elektronické podobě se stovkou konkrétních míst, kam se dá jít v Praze tvořit s laptopem.

Večerníček – Mým cílem je prosadit, aby byly mé knížky pro děti Poplach v Tabulkově, Pavoučí příběhy a Příběhy pavoučka Alfonse natočeny jako Večerníček.

Kurz Odstartujte svoji knihu pro všechny věkové kategorie – Máte nápad na napsání příběhu, ale nedaří se vám začít? Zatím nemáte téma, ale cítíte nutkání to zkusit? Chcete diskutovat své nápady s jinými lidmi? Chcete najít inspiraci či získat motivaci pustit se do psaní vlastního příběhu? Chcete poradit se stavbou příběhu, rozvojem zápletky či postav? Dostat pár tipů, jak svou knihu vydat a následně propagovat? Pak právě pro vás je tady můj kurs. Plánuji jeho zahájení na počátek roku 2017.

Kniha Odstartujte svoji knihu. Průběžně zveřejňuji články obsahující tipy na psaní. Postupně je chci doplnit a utřídit tak, aby mohla vzniknout knížka s návodem pro začínající autory.

Pouštní včelround-badge-50a – propagace. Můj první román pro dospělé zatím hledá nakladatele, to ale neznamená, že není čas na propagaci. Zkušenost mě poučila, že nestačí psát, je nutné propagovat.

Kniha Píšete? Propagujte! – Jak už jsem zmínila, nelze se spoléhat na nakladatele, že bude vaše dílo propagovat. Musíte na tom zapracovat sami. Připravuji knížku, která bude obsahovat tipy, jak si s propagací poradit.

Veronika čte dětem – Chystám se založit na YouTube vlastní kanál TV EmVéčko, na kterém bude hlavní program Veronika čte dětem. Chystám především audionahrávky svých knížek pro děti, ale i video-upoutávky na knížky atd.

Poplach v Tabulkově anglicky – Přeložila jsem Tabulkov do angličtiny a v současné době hledám nakladatele v anglicky mluvících zemích.

Hračky k Tabulkovu – Ke knížce Poplach v Tabulkově vyrábím hlavní hrdiny jako hračky (Křemík, Kyslinka, Uhlík, Fluorka a další), které budu prodávat v e-shopu a ráda bych našla výrobce / prodejce ve velkém.hromadne_foto

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.